Szkoła - Co u nas - 2016/2017

Czas rozstania...

Powiększ

22 czerwca uczniowie z kl. III A postanowili zrobić niespodziankę swojej wychowawczyni p. Ewie Kowalewskiej. To spotkanie, choć było jednym z wielu, jakie mieli w ciągu ich pobytu w szkole, to jednak miało wyjątkowy charakter. Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą nadeszła chwila pożegnania i rozstania. Uczniowie recytowali własne wiersze, dziękując Pani za dobroć, wielką cierpliwość, wyrozumiałość i „złote” serce oraz za wszystkie starania,wkładane w wychowanie i edukację. Pani Ewa z wielkim wzruszeniem słuchała „swoich” pociech. Pojawiały się łzy, ale nie brakowało też śmiechu. Po części artystycznej dzieci wręczyły swojej wychowawczyni przygotowane przez siebie laurki oraz prezenty. Uściskom i całusom nie było końca.

A. Zielińska

.