Kreatywni na 101

Dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie,, Kreatywni na 101 '' na przeprowadzenie zajęć kreatywnych i wykonanie prac plastyczno - technicznych (pieski - dalmatyńczyki)... Akcja organizowana jest przez Disney Channel i Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej. Wyniki 12 kwietnia...

Mały Konkurs Recytatorski

18 marca odbył się Mały Konkurs Recytatorski w MDK w Świnoujściu. Naszą szkołę reprezentowali : Aleksandra Patecka, Agata Kowalewska, Nikodem Denega, Amelia Mazur, Marysia Krogulec. Wyróżnie otrzymała Aleksandra Patecka. Gratulacje

Konkurs kaligraficzny

23 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs kaligraficzny ,,Już potrafię pięknie pisać”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas 1 – 3. Celem konkursu było wyłonienie ,,MISTRZA KALIGRAFII”, promowanie sztuki pięknego pisania, rozpowszechnianie sztuki kaligrafii, uwrażliwienie na piękno pisma ręcznego, rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów. Komisja w składzie : p. Dyrektor Katarzyna Hamadyk, p. Agnieszka Gosiewska, p. Lilianna Nowicka wybrała najlepsze prace.
Wyniki:
MISTRZ KALIGRAFII – Zofia Kowalska – Fulara
I miejsce :
- Liliana Smolińska,
- Amelia Mazur
II miejsce:
- Antonina Kobiś,
- Martyna Kowalska,
- Maria Pirozhynska
III miejsce:
- Damian Rozwak,
- Julia Tyszer
 Super!!! Gratulacje!!!
Serdeczne podziękowania dla pana Dieter Wunderlich z kawiarni ,, U Dieter” za ufundowanie nagród książkowych , dla pani dyrektor za dyplomy i gadżety, dla Rady Rodziców za ,, małe co nieco…”
Organizator: Ewa Kazimierczak

Rejonowy Konkurs Przyrodniczy

Dnia 25 marca 2019 r. uczniowie klasy szóstej: Nikodem Denega, Oliwier Bryl i Tymoteusz Rosiak wzięli udział w XVI OMNIBUSIE PRZYRODNICZYM w Szkole Podstawowej Nr 4 w Świnoujściu. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy, a następnie wykazywali się znajomością anatomii człowieka. W klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły zdobyli:

III miejsce w klasyfikacji grupowej

III miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył Tymoteusz Rosiak

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

L.Nowicka

KONKURS SZKOLNY”TAJEMNICE PRZYRODY”

Dnia 25. 02.19 r. odbył się konkurs przyrodniczy „Tajemnice przyrody”. Wzięło w nim udział 31 uczniów z klas szóstych. Konkurs odbywał się w III etapach.

- do II etapu zakwalifikowało się 18 uczniów;

- do III etapu zakwalifikowało się 10 uczniów.

Finał konkursu odbył się 7 marca, finalistami konkursu zostali:

I miejsce- Nikodem Denega

II miejsce- Oliwier Bryl

Patryk Kierepka

Tymoteusz Rosiak

III miejsce -Alexander Konecko

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

L. Nowicka

POWITANIE WIOSNY PRZEZ UCZNIÓW KLASY I i II

21 marca uczniowie klasy I i II powitali wiosnę biorąc udział w WIOSENNYM TURNIEJU. Sześć zespołów rozpoczęło swoją zabawę od Wyścigu Rzędów. Po zmaganiach sportowych czekały na nich zagadki i krzyżówki związane z wiosną. Wszyscy spisali się na medal.
Organizator: J. Chlewicka i E. Kowalewska