UKS "Keja" Osiągnięcia - 2016/2017

UKS "Keja" - Osiągnięcia

Powiększ

Sezon 2003

ŚWINOUJŚCIE

Pierwsze regaty Optymistów w Świnoujściu o Puchar Prezesa Związku Miast i Gmin Morskich.
W klasyfikacji ogólnej:
I miejsce Adriana Miller
II miejsce Adriana Czysieska

Adriana Miller została najlepszą zawodniczką ze Świnoujścia
i otrzymała dyplom dla najmłodszej żeglarki.

KAMIEŃ POMORSKI

Najlepszą żeglarką w regatach o Puchar UKS „Jedynka” została Adriana Czysieska.

WOLIN

II miejsce w Międzymieliźnianych Regatach o Puchar Burmistrza Wolina otrzymała Adriana Miller.

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

I miejsce załoga 420 Łukasz Miller i Dawid Kalinowski
III miejsce dla Adriany Czysieskiej w I Międzyklubowych Regatach Optymistów


Sezon 2004 - MIĘDZYGMINNA LIGA OPTY

DZIWNÓW

I miejsce Adriana Miller

KAMIEŃ POMORSKI

I miejsce w regatach o Puchar Księcia Warcisława w klasie Optymist zajęła Adriana Miller
I miejsce w ramach Międzygminnej Ligi Opty zajęła Adriana Miller

WOLIN

Międzymieliźniane Regaty o Puchar Burmistrza Wolina w klasie 420
I miejsce Łukasz Miller i Janusz Stańczuk
II miejsce Artur Miller i Grzegorz Kłosowski
II miejsce w klasie Optymist Adriana Miller

KAMIEŃ POMORSKI

I miejsce Adriana Czysieska

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

II miejsce Adriana Czysieska w klasyfikacji ogólnej w klasie Optymist
I miejsce Adriany Czysieskiej w kategorii dziewcząt w klasie Optymist
I miejsce Artura Millera i Błażeja Skórka w klasie 420
II miejsce Łukasza Millera i Oskara Organka w klasie 420

KAMIEŃ POMORSKI

II miejsce Adriany Czysieskiej w Regatach Winogronowych „Powitanie Jesieni”

PODSUMOWANIE MIĘDZYGMINNEJ LIGI OPTY 2004


II miejsce w klasyfikacji ogólnej Adriana Miller. Wygrała również w kategorii dziewcząt.
III miejsce zajęła Adriana Czysieska.

Klasyfikacja klubowa:
I miejsce - UKS „Keja” Świnoujście


Sezon 2005 – MIĘDZYGMINNA LIGA OPTY

KAMIEŃ POMORSKI


II miejsce – Adriana Czysieska
III miejsce – Adriana Miller

DZIWNÓW

II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407
III miejsce Adriany Czysieskiej

WOLIN

I miejsce Artura Millera w Międzymieliźnianych Regatach o Puchar Burmistrza Wolina w klasie OPEN
I miejsce Adriany Czysieskiej w Międzymieliźnianych Regatach o Puchar Burmistrza Wolina w klasie Optymist

DZIWNÓW

II miejsce – Adriana Czysieska

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

III miejsce Adriana Czysieska

WOLIN

I miejsce Adriana Czysieska

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

III miejsce Adriana Czysieska
I miejsce Łukasz Miller i Marcin Markowicz w klasie 420

KAMIEŃ POMORSKI

III miejsce – Adriana Miller w VII Dniach Kultury Chrześcijańskiej „Ottonalia 2005”

PODSUMOWANIE MIĘDZYGMINNEJ LIGI OPTY 2005


I miejsce Adriany Czysieskiej w klasyfikacji ogólnej Międzygminnej Ligi Opty.
Adriana Czysieska okazała się być najlepszą żeglarką Ligi Opty 2005.


Sezon 2006 – MIĘDZYGMINNA LIGA OPTY

DZIWNÓW

II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

KAMIEŃ POMRSKI

III miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

ŚWINOUJŚCIE - PRZYTÓR

I miejsce Artura Millera w Wyścigu Australijskim

WOLIN

II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

I miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

DZIWNÓW

Regaty „Pożegnanie Lata” o Puchar Przewodniczącego
Rady Miejskiej:
III miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
Adriana Miller najlepszą żeglarką w klasie Optymist.

Międzygminna Liga Opty 2006
I miejsce w klasie Optymist w kategorii dziewcząt Adriana Miller
I miejsce Artura Millera w klasie ISA 407
III miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407

KAMIEŃ POMORSKI

II miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt

SZCZECINEK

Szczecinecki Puchar Optymista
II miejsce Adriany Miller w klasyfikacji ogólnej
I miejsce Adriany Miller w kategorii dziewcząt

KAMIEŃ POMORSKI

„Ottonalia 2006”
III miejsce Adriany Miller w klasie Optymist
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

SZCZECIN

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
I miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

PODSUMOWANIE MIĘDZYGMINNEJ LIGI OPTY 2006


II miejsce Adriany Miller w kategorii dziewcząt w klasie Optymist
I miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407


Sezon 2007 - MIĘDZYGMINNA LIGA OPTY

WOLIN

II miejsce Adriany Miller w klasie Optymist
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist kategorii dziewcząt

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

III miejsce Adriany Miller w klasie Optymist
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist kategorii dziewcząt
I miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

KAMIEŃ POMORSKI

I miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt

SZCZECINEK

III miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w klasyfikacji ogólnej
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt

DZIWNÓW

Międzygminna Liga Opty
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt
XI Regaty o Puchar Mikołajka Nadmorskiego
I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt
I miejsce Artura Millera w klasie ISA 407

ZŁOCIENIEC

Meczowe Mistrzostwa Polski 2007 w klasie ISA 407
I miejsce Adriany Czysieskiej w kategorii dziewcząt

PODSUMOWANIE MIĘDZYGMINNEJ LIGI OPTY 2007


I miejsce Adriany Miller w klasie Optymist w kategorii dziewcząt
I miejsce Adriany Czysieskiej w klasie ISA 407
II miejsce Artura Millera w klasie ISA 407


SEZON 2008

CHOJNICE

Memoriał Ottona Weilanda, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

II miejsce Adriana Czysieska

III miejsce Adriana Miller

WOLIN

Międzygminna Liga Opty, klasa Optymist

IV miejsce Michał Chlewicki

VII miejsce Oskar Organek

KAMIEŃ POMORSKI

Międzygminna Liga Opty, klasa ISA 407

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

ZŁOCIENIEC

VIII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, klasa ISA 407,

Klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce Adriana Czysieska,

III miejsce Adriana Miller,

Klasyfikacja ogólna:
IV miejsce Adriana Czysieska

DZIWNÓW

Międzygminna Liga Opty, klasa ISA 407

II miejsce Adriana Miller (kat. Dziewcząt), IV w klasyfikacji ogólnej

SZCZECINEK

Szczecinecki Puchar Optimista, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

III miejsce Adriana Czysieskiej,
V miejsce Adriana Miller

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

Międzygminna Liga Opty, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

I miejsce Adriana Czysieska,

II miejsce Adriana Miller

BRODNICA

Meczowe Mistrzostwa Polski, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska,

IV miejsce Adriana Miller

KAMIEŃ POMORSKI

Międzygminna Liga Opty, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Polski do lat 11 w klasie Optymist, regaty klasy ISA 407

I miejsce Adriana Czysieska (kat. Dziewcząt), II miejsce w klasyfikacji ogólnej

CHOJNICE

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski, klasa ISA 407, kat. Dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska,
III miejsce Adriana Miller

GIŻYCKO

Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich, klasa ISA 407, kat. Dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska,

III miejsce Adriana Miller

ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR

Międzygminna Liga Opty, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

I miejsce Adriana Czysieska,

II miejsce Adriana Miller


SEZON 2009

CHOJNICE

Memoriał Ottona Weilanda, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska,

III miejsce Adriana Miller

ZŁOCIENIEC

Puchar Ziemi Złocienieckiej, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

CHOJNICE

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Polski NSKO do lat 11, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

CHOJNICE

Mistrzostwa Polski, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Adriana Miller

WOLIN

Regaty międzymieliźniane, klasa Optymist, klasyfikacja ogólna,

I miejsce Kacper Kowalski

II miejsce Piotr Tkaczonek


SEZON 2010

 ZŁOCIENIEC

X Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

IV miejsce Adriana Czysieska, I miejsce w kat. dziewcząt

X miejsce Adriana Miller, II miejsce w kat. dziewcząt

ZŁOCIENIEC

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna,

II miejsce Adriana Czysieska, I miejsce w kat. dziewcząt

IV miejsce Adriana Miller, II miejsce w kat. dziewcząt

CHOJNICE

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski, klasyfikacja ogólna

IV miejsce Adriana Miller, I miejsce kat. dziewcząt


SEZON 2011

WOLIN

Regaty w klasie ISA 407, klasyfikacja ogólna

I miejsce Adriana Czysieska

II miejsce Artur Miller

WĘGORZEWO

XI Ekoregaty o Puchar Burmistrza Miasta, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

V miejsce Adriana Czysieska, I miejsce w kat. dziewcząt

VII miejsce Adriana Miller, II miejsce w kat. dziewcząt

ZŁOCIENIEC

XI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, Wojewódzka Olimpiada Młodzieży do lat 18, klasyfikacja ogólna

VI miejsce Adriana Czysieska, I miejsce w kat. dziewcząt

XI miejsce Adriana Miller, II miejsce w kat. dziewcząt

SZCZECINEK

Szczecinecki Puchar Optymista, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

III miejsce Adriana Miller, I miejsce kat. dziewcząt

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich, Mistrzostwa Polski NSKO do lat 11, klasa ISA 407, Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, klasyfikacja ogólna

V miejsce Adriana Czysieska, I miejsce kat. dziewcząt

VIII miejsce Adriana Miller, II miejsce kat. dziewcząt; I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży


SEZON 2012

SZCZECINEK

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Szczecineckiego, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

II miejsce Adriana Czysieska, I miejsce w kat. dziewcząt

III miejsce Adriana Miller, II miejsce w kat. dziewcząt; I miejsce w klasyfikacji juniorów

ZŁOCIENIEC

XII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej,

II miejsce Adriana Miller, kat. seniorów

II miejsce Joanna Jelińska, kat. juniorów

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego,

I miejsce Adriana Miller,

III miejsce Joanna Jelińska

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży do lat 15,

III miejsce Joanna Jelińska

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Polski NSKO do lat 11, Puchar Burmistrza Złocieńca, kat. dziewcząt

I miejsce Adriana Miller,

II miejsce Joanna Jelińska

WOLIN

XIV Regaty Międzymieliźniane

Klasa Optymist

I miejsce Kacper Kowalski,

Klasa Omega

III miejsce Artur Miller, Przemysław Lewandowski,

CHOJNICE

Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskej, klasa ISA 407, kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Miller,

III miejsce Joanna Jelińska

SZCZECINEK

Memoriał Henryka Falkowskiego, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna

III miejsce Artur Miller,

V miejsce Adriana Miller


SEZON 2013

ZŁOCIENIEC

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, klasa ISA 407

I miejsce Adriana Miller (klasyfikacja ogólna)

III miejsce Marianna Litwiniec (kat. dziewcząt)

III miejsce Kacper Kowalski (kat. chłopców)

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży do lat 17

II miejsce Marianna Litwiniec, kat. dziewcząt

II miejsce Kacper Kowalski, kat. chłopców

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Polski, klasa ISA 407, klasyfikacja ogólna,

III miejsce Adriana Miller,

VII miejsce Marianna Litwiniec,

VIII miejsce Kacper Kowalski

SZCZECINEK

Ogólnopolska Regaty o Puchar Starosty Szczecineckiego

II miejsce Adriana Miller, kat. dziewcząt

IV miejsce Marianna Litwiniec, kat. dziewcząt

VII miejsce Kacper Kowalski, klasyfikacja ogólna


SEZON 2014

ZŁOCIENIEC

Mistrzostwa Zachodniopomorskieg Okręgu Żeglarskiego klasy ISA 407

III miejsce Kacper Kowalski

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży klasa ISA 407

II miejsce Kacper Kowalski

XIV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej

Puchar Starosty Drawskiego w klasie ISA 407

Klasyfikacja generalna

III miejsce Adriana Miller

Klasyfikacja dziewcząt

I miejsce

Ogólnopolskie regaty o Puchar Burmistrza Brodnicy

III miejsce Kacper Kowalski

V miejsce Marianna Litwiniec

Mistrzostwa Polski Puchar Burmistrza Złocieńca

I miejsce Artur Miller

Mistrzostwa Polski Puchar Burmistrza Złocieńca

klasyfikacja generalna

II miejsce Adriana Miller

Mistrzostwa Polski Puchar Burmistrza Złocieńca

kategoria dziewcząt

I miejsce Adriana Miller

Mistrzostwa Polski Puchar Burmistrza Złocieńca

klasa ISA do lat 17

II miejsce Kacper Kowalski


SEZON 2015

Maj 2015r.

Regaty w Wolinie z okazji otwarcia nowej przystani

Klasa ISA 407

Kacper Kowalski III miejsce

Marianna Litwiniec IV miejsce

18-19 lipca 2015r.

Koszalin - jezioro Jamno

Ogólnopolskie Regaty w klasie ISA 407

Adriana Miller - I miejsce klasyfikacja generalna

Kacper Kowalski - III miejsce

21-23.08.2015r.

Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407

Adriana Miller - I miejsce klasyfikacja generalna

Artur Miller - II miejsce klasyfikacja generalna

29.08.2015r.

XVII Regaty Międzymieliźniane w klasie Optymist i ISA 407

Adam Jelonek - I miejsce Klasa Optymist

Patrycja Śmich - II miejsce kategoria dziewcząt

Aleksandra Baran - I miejsce Klasa ISA 407

Weronika Jaśkiewicz - II miejsce

19.09.2015r.

Regaty z okazji zakończenia sezonu w Przytorze

Miłosz Popin - III miejsce Klasa Optymist

Marianna Litwiniec - I miejsce Klasa ISA 407

Aleksandra Baran - II miejsce

Weronika Jaśkiewicz - III miejsce

03.10.2015r.

Kamień Pomorski w ramach "Ligii Opty"

Klasa Optymist

Adam Jelonek - II miejsce

Oliwier Bryl - III miejsce

w kategorii dziewcząt

Patrycja Śmich - III miejsce


SEZON 2016

21 maja 2016 r.

Regaty w Wolinie z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego 2016

Klub reprezentowali w klasie „Optymist”

Adam Jelonek

Dawid Chwałkiewicz

Oliwier Bryl

Zawodnicy uplasowali się w środku stawki.

16 lipca 2016 r

Międzyklubowe regaty w klasie „Optymist” Wolin – Świnoujście

Klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce Patrycja Śmich

III miejsce Aleksandra Patecka

Klasyfikacja chłopców:

I miejsce Jan Leśniak

II miejsce Oliwier Bryl

III miejsce Oskar Szmit

19-21 sierpnia 2016 r

Mistrzostwa Polski PSKO do lat 11 oraz Mistrzostwa Polski klasy ISA407 w Złocieńcu

W kategorii senior w klasie ISA 407

I miejsce Adriana Miller –obroniła zeszłoroczny tytuł

I miejsce w klasyfikacji generalnej - Adriana Miller

27 sierpnia 2016r

XVII Regaty Międzymieliżniane w Wolinie

Kategoria „Szkółka” w klasie Optymist

I miejsce Jan Leśniak

II miejsce Aleksandra Patecka

III miejsce Gabriela Jaśkiewicz

3 września 2016r

Regaty w klasie „Optymist” w Trzebieży

Grupa zawansowana:

I miejsce Patrycja Śmich

VII miejsce Aleksandra Patecka

X miejsce Oliwier Bryl

XIII miejsce Jan Leśniak

1 pażdziernika 2016 r

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2016 w Świnoujściu-Przytorze

Międzyklubowe Regaty w klasie Optymist i ISA407

Klasa Optymist

I miejsce Dawid Chwałkiewicz

II miejsce Tymoteusz Sondel

III miejsce Oliwier Bryl

Klasa ISA407

I miejsce Patrycja Śmich

III miejsce Jan Leśniak

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom !

.