OPŁATY za miesiąc ..................... 2019r.

Cały obiad .......dni x 5 zł = ........ zł
II danie .........dni x 4 zł = ..........zł
Zupa ...........dni x 1 zł = ..........zł

Informacja w sprawie korzystania ze stołówki szkolnej

1. Stołówka dla dzieci szkolnych rozpoczyna pracę od dnia 04.09.2019r., dzieci będą przyjmowane na podstawie Karty zgłoszenia.

2. Płatności za posiłki należy regulować do dnia 15-go każdego miesiąca przelewem na konto: Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Sąsiedzka 13A, 72-605 Świnoujście, nr konta: 66 1240 3914 1111 0010 2675 9927, tytułem: za żywienie w m-cu…oraz IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA.

3. W przypadkach losowych uniemożliwiających wpłatę w wyznaczonym terminie prosimy o przekazanie informacji do sekretariatu szkoły, w przeciwnym wypadku dziecko nie otrzyma posiłku od 16 dnia miesiąca. Brak wpłaty w ustalonym terminie jest związany również z naliczaniem ustawowych odsetek, dochodzenie roszczeń odbywa się poprzez obsługującą szkołę kancelarię prawną.

4. W przypadku opóźnionej wpłaty prosimy o wysłanie potwierdzenia drogą elektroniczną na adres:

1. Zwrot pieniędzy za niewykorzystane posiłki odbywa się w miesiącu następnym. Bardzo prosimy o informowanie nas o nieobecności dziecka, gdyż tylko taka informacja będzie dla nas podstawą do zastosowania odpisu, a co za tym idzie zwrotu pieniędzy.

2. O nieobecności dziecka można poinformować do godziny 9: 00 rano, na trzy sposoby do wyboru:

• telefonicznie (91 322 17 24 wew.23) lub

• osobiście w sekretariacie szkoły lub

• drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

1. Obiad jest wydawany w dwóch turach – o godz.11:30 zupa, o godz.12:25 II danie. Cena za posiłki nie ulega zmianie: 5,00zł – obiad cały, 4,00zł – II danie, 1,-zł – zupa.

2. W przypadku, gdy dziecko ma posiłki finansowane z MOPR-u prosimy o dostarczenie decyzji stwierdzającej ten fakt, gdyż bardzo często MOPR nie przekazuje nam informacji w tej sprawie.

3. Na stronie internetowej szkoły: sp9.swinoujscie.pl co miesiąc będzie wpisana ogólna kwota do zapłaty za posiłki (bez nazwisk i odpisów), jeśli chcą być Państwo informowani o wysokości opłat z uwzględnieniem odpisów za obiady drogą elektroniczną to prosimy na Karcie zgłoszenia dziecka na obiady wpisać aktualny adres e-mail, w przeciwnym przypadku informacji udzielamy pod nr telefonu 91 322 17 24 wew.23.

4. W przypadku rezygnacji z posiłków prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie lub elektronicznie przed końcem miesiąca rozliczeniowego.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY