SP9 - Sukcesy

Powiększ

Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY PLASTYCZNE

- Jan Paweł II gościem w moim domu- szkolny konkurs plastyczny

Osiągnięcia:

III miejsce Amelia Marek

- Choinki Jedynki – Polskie Radio 1 – ogólnopolski konkurs plastyczny,

- Rodzinne Święta – miejski konkurs plastyczny

Osiągnięcia:

I miejsce – Piotr Bańka

II miejsce – Martyna Kowalska

III miejsce – Amelia Mazur

IV miejsce – Zosia Kowalska - Fulara

- Miś z talerzyka – szkolny konkurs plastyczny

Osiągnięcia:

Wyróżnienie dla klasy I b za udział w konkursie „Miś z talerzyka”

I miejsce – Piotr Bańka, Amelia Marek

II miejsce – Martyna Kowalska

Wyróżnienie I stopnia – Kamil Stachewicz, Miłosz Pilarski

Wyróżnienie – Jan Szablewski

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Osiągnięcia:

Wyróżnienie dla klasy I b za udział w konkursie „Recytacja wierszy poetów znanych i mniej czytywanych”

WyróżnienieKarolina Molińska

I miejsceMartyna Kowalska i Kamil Stachewicz oraz Amelia Mazur

II miejscePiotr Bańka

HISTORIA W KOLORACH – wojewódzki konkurs organizowany przez IPN oddział Szczecin

Osiągnięcia:

I miejsce – Jan Szablewski, Amelia Mazur, Kamil Stachewicz, Maria Rozpłoch, Karolina Molińska,

II miejsce – Amelia Marek, Miłosz Pilarski, Martyna Kowalska, Piotr Bańka

III miejsce – Szymon Siwek, Piotr Sondel.

Kl. I A

Konkursy:

*recytatorski-klasę reprezentowało 6 uczniów

wyróżnienie: N. Witasik;

* plastyczny „Jan Paweł II gościem w moim domu”

I miejsce: M. Matyjaszczyk

II miejsce: W. Strąk;

* „Przygody misia z talerzyka”-

II miejsce N. Łozicka

III miejsce M. Matyjaszczyk, W. Strąk;

* ogólnopolski plastyczny „Choinki Jedynki”- wysłano prace 12 uczniów;

* ogólnopolski plastyczny „Jak spędzam czas z rodziną”- wysłano prace 2 uczniów;

* ogólnopolski plastyczny „Mój las” - wysłano prace 9 uczniów;

* ogólnopolski „Historia w kolorach”:

I miejsce -N. Witasik, N. Kacprzyk

II miejsce -W. Strąk, O. Kacprzyk

III miejsce -M. Matyjaszczyk.

Kl. II B

Konkurs recytatorski ,, Inscenizacja wierszy…”:

Anastazja Fąfara miejsce I

Hanna Piotrowska miejsce I

Julia Stangreciuk miejsce II

Lena Zalewska miejsce II

Historia w kolorach „ Wokół symboli narodowych” :

Szymon Zalewski miejsce II

Anastazja Fąfara miejsce II

Lena Zalewska miejsce II

Nataniel Chrołowski miejsce III

Przygody misia z talerzyka” :

Daria Pietrowicz dyplom uczestnictwa

Anastazja Fąfara wyróżnienie I stopnia

Julia Stangreciuk wyróżnienie I stopnia

Lena Zalewska wyróżnienie

Jan Paweł II – W moim domu”:

Hanie Piotrowska miejsce II

Anastazja Fąfara miejsce III

Nikola Osowiecka wyróżnienie

Jak spędzam wspólnie czas z rodziną”:

Nataniel Chrołowski dyplom uczestnictwa.

Kl. II A

Udział w konkursach:

6 uczniów wzięło udział w szkolnym konkursie recytatorskim: Patrycja Wikarska, Nela Zygmunt, Julia Konecko, Jakub Krupa, Hanna Ślusarz, Zofia Kobiś zajęła I miejsce.

Piotr Kowalski i Julia Konecko uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym ,,Przygody misia z talerzyka”

W ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Jak spędzam czas z rodziną?” uczestniczyli: Z. Kobiś, L. Jastrzębska, H. Ślusarz, N. Zygmunt, P. Wikarska, J. Zelmanowski.

W ogólnopolskim konkursie wiedzy ,,Wokół symboli narodowych” organizowanym przez IPN:

I miejsce - Z. Kobiś, P. Kowalski (maksymalna ilość punktów), P.Wikarska,

II miejsce - H. Ślusarz, S. Nowicki,

III miejsce - J. Konecko.

Kl. III A

Konkursy:

klasowy konkurs wiedzy o Polsce, zorganizowany przez wychowawcę:

I miejsceMateusz Pawelec

II miejsceMaria Glista

III miejsceZuzanna Szablewska,

ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Tworzymy scenorys”, organizowany przez Studio Wyobraźni Cartoon Network: wyróżnienieMałgorzata Kacperek,

wojewódzki test ,,Wokół symboli narodowych”:

I miejsceMateusz Pawelec i Nikodem Dylewski

II miejsceZuzanna Szablewska i Maja Chorążewicz

III miejsceMaria Glista,

szkolny konkurs plastyczny ,,Jan Paweł II – w moim domu” , organizowany przez s. Franciszkę

I miejsceAdam Jurczyk,

szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II, organizowany przez s. Franciszkę

I miejsceAdam Jurczyk,

szkolny konkurs plastyczny ,, Przygoda misia z talerzyka”, organizowany przez p. Iwonę Strąk: wyróżnienieAdam Jurczyk,

szkolny konkurs recytatorski,, Inscenizacja wierszy poetów znanych i mniej czytywanych”, organizowany przez p. Ewę Kazimierczak: wyróżnienieAdam Jurczyk,

I miejsceOskar Ciepłuch,

ogólnopolski konkurs plastyczny „ Jak spędzam wspólnie czas z rodziną?”- udział,

ogólnopolski konkurs plastyczny ,, Wzorowa łazienka” – udział ,

ogólnopolski konkurs wiedzy ,,Synapsik” : najlepiej – Mateusz Pawelec – 86,5% oraz Alex Konecko – 82, 3%,

międzyszkolny turniej piłki nożnej, organizowany przez p. Rafała Niewiadomskiego – III miejscePiotr Kajdasz, Alex Konecko, Krystian Pękalski,

akcja ,,Góra grosza” I miejsce dla klasy.

Kl. III B

Szkolny konkurs recytatorski: udział ( Wiktoria, Emilia)

Szkolny konkurs „ Przygody misia z talerzyka”: udział ( Natalia, Bartosz, Martyna)

Konkurs plastyczny „Wzorowa łazienka- Domestos”: udział (Tymoteusz, Emilia,

Nikodem, Natalia, Martyna).

Szkolny konkurs plastyczny „ Jan Paweł II-w moim domu”: udział (Bartosz, Marcin)

Wojewódzki test „ Wokół symboli narodowych” (Oliwier, Tymoteusz, Bartosz-I m., Jakub- III m.)

Konkurs plastyczny „Jak spędzam wspólnie czas z rodziną”” - udział (Bartosz, Marcin)

Stypendiada wczesnoszkolna: wyniki w marcu ( plastycznym: Marcin, Oliwier, Wiktoria, Natalia, Amanta, Bartosz, Martyna, Tymoteusz; matematyczny: Bartosz, Tymoteusz, Nikodem, Patryk).

Anna Smolińska - konkursy

W konkursie leksykalnym „Memory Master” brało udział 29 uczniów z klas IV-VI. Dyplom laureata II stopnia otrzymała Hanna STRÓŻYK uzyskując 97 punktów na 100 możliwych natomiast dyplom laureata III stopnia otrzymała Aleksandra DENDOR uzyskując 93 punkty.

Rafał Niewiadomski - udział w zawodach sportowych:

Udział w biegach przełajowych w Świnoujściu - 17 osób z klas IV - VI (dziewczynki i chłopcy), na wyróżnienie zasługuje Oliwia Brzeska która zajęła III miejsce i Aleks Poskart - VI miejsce.

Udział w turnieju piłki nożnej w Świnoujściu (10 osób z klasy 5i 6), zajęliśmy IV miejsce.

Sylwia Komoda – Mazur (konkursy)

Uczniowie kl. IV wzięli udział w internetowym konkursie matematycznym Triathlon. Po zalogowaniu się co tydzień przez trzy tygodnie rozwiązywali zadania. Wielu z nich zadania rozwiązało prawidłowo jednak nie zdobyli oni nagrody, gdyż nie mieli szczęścia w losowaniu.

Siostra Franciszka

,, Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie”.

Konkurs odbył się 23 października 2015r w Katolickiej Szkole im. św. Jana Pawła II w Szczecinie Podjuchach.

Reprezentantami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego ze Świnoujścia byli uczniowie: Zuzanna Sawicz z kl. 6, Weronika Lewandowska z kl. 6 oraz Patryk Nowicki z kl. 6, przygotowani przez nauczyciela religii Justynę Niemier (s. Franciszkę).

Konkurs odbywał się w dwóch etapach: pisemnym - w formie testu oraz ustnym – jako praca w grupach reprezentujących szkołę. W części pisemnej II miejsce zajęła Zuzanna Sawicz, IV miejsce Weronika Lewandowska. Jako szkoła zajęliśmy II miejsce.

.