Z wizytą w przedszkolnej kuchni.

W związku z realizowanymi w tym tygodniu zagadnieniami dotyczącymi zdrowego odżywiania, dzieci z grupy 3 i 4 -latków wybrały się z wycieczką do przedszkolnej kuchni , aby poznać tajniki pracy pań kucharek. Miały możliwość zwiedzenia wszystkich jej zakamarków, co sprawiło im nie małą frajdę. Panie pouczyły także dzieci o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa w związku z korzystaniem z różnych urządzeń i przyrządów będących wyposażeniem kuchni. Dzieci mogły zobaczyć niezwykłej wielkości przybory kuchenne a także być świadkami kolejnych faz przygotowywania przedszkolnego obiadku. Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia oraz gromkim „Dziękujemy!” wróciliśmy do naszego przedszkola w oczekiwaniu na pyszny obiadek .