2017/2018

Dzień Babci i Dziadka

Powiększ

1 lutego dzieci z grupy 3 i 4 – latków zaprosiły do swego przedszkola kochane babcie i dziadziusiów z okazji ich minionego  święta. Maluchy przygotowały dla swoich ukochanych dziadków własnoręcznie robione prezenty, które zostały przez nie wręczone w trakcie uroczystego przedstawienia. Dzieci deklamowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Maluszkom trochę przeszkadzała trema, jednak dla ich babć i dziadziusiów i tak był to najpiękniejszy dzień. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Było przepysznie!!!

 

1 lutego mieliśmy bardzo dużo gości w naszym przedszkolu z okazji święta ,,Dzień  Babci i Dziadka”… Wnuczęta przygotowały dla swoich najbliższych program artystyczny: tańce, piosenki, przedstawienie teatralne i upominki własnoręcznie wykonane. Natomiast rodzice pomogli w osłodzeniu tego dnia przygotowując pyszne wypieki !!! Było bardzo miło i radość wielka…. Serdeczne podziękowania dla mam za wypieki i słodycze. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców : p. Marty Błaszyk, p. Ewy Dankowskiej, p. Katarzyny Rozwak, które zorganizowały wspaniałe przyjęcie….Podziękowania dla pana Tomka od rytmiki za pomoc w przygotowaniu programu artystycznego!!!
Wych: Ewa Kazimierczak

.