2017/2018

"Statki i okręty ekologiczne”

Powiększ

20 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego  Konkursu Plastycznego ,, Statki i okręty ekologiczne”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 7 w Świnoujściu pod kierunkiem pani dyrektor Katarzyny Hamadyk. Komisja w składzie : p. Renata Patecka, p. Iwona Strąk i p. Artur Miller po obejrzeniu prac postanowiła przyznać:
I miejsce – Mateusz Nowicki – Przedszkole Miejskie nr 10 w Świnoujściu,
II miejsce – Nikola Kołodziejska – Przedszkole Miejskie nr 11 w Świnoujściu,
III miejsce – Franciszek Błaszyk – Przedszkole Miejskie nr 7 w Świnoujściu.
Wyróżnienie: Oliwier Nowak z PM nr 10 w Świnoujściu oraz Wojtek Szenewski z PM nr 5 w Świnoujściu.
GRATULACJE !!!
Dziękujemy pozostałym dzieciom z przedszkola i ich rodzinom za udział w konkursie: Liliana Smlińska, Jagoda Grabowska, Franciszek Łęgiewka, Lena Twaróg, Oliwia Rudnicka, Juliusz Jaruszewski, Ola Snok.
Dziękujemy serdecznie sponsorom : Firmie Polferries w Świnoujściu oraz p. Dieter Wunderlich – kawiarnia w Świnoujściu.
Koordynator: Ewa Kazimierczak

.