2017/2018

VI Turniej Przedszkolny „Szanteczki i zabawa to super sprawa!”

Powiększ

„Szanteczki i zabawa to super sprawa!” - pod takim hasłem w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Przytorze już po raz szósty odbył się Międzyprzedszkolny Turniej dla sześciolatków. Podczas wspólnej żeglarskiej zabawy dzieci zdobywały punkty w konkurencjach ruchowych takich jak m.in. Jajecznica dla Kapitana, Zwijanie żagli, Balony na pokład oraz za piękne wykonywanie szant. Jury w składzie Dyrektorów: p. Ewę Zdziarska, p. Ewę Brzozowska, p. Alicja Miller, p.Katarzyna Hamadyk, z uśmiechem oceniało wspaniałą rywalizację przedszkolaków, które z zapałem i radością zaliczały kolejne zadania. Turniej nie mógłby się odbyć bez ogromnego wsparcia Rady Rodziców naszego przedszkola, sponsora "Kawiarnia u Dieter", a także oprawy muzycznej którą zapewnił MDK Przytór (nad którą wspaniale czuwał Pan Grzegorz). Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolom, które przybyły na Turniej: PM 1, PM 3, PM 5, PM 7, PM 9, PM 10, PM 11. Do zobaczenia za rok!
    
Organizatorzy: I.Strąk, E.Kazimierczak, A.Smolińska, A. Gąsiewska

.