Strona główna | przedszkole
23.03.2026
Warsztaty przyrodnicze "Przedszkolaki - Przyrodniaki"
Dnia 23 marca MARYNARZE po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych "Przedszkolaki - Przyrodniaki" organizowanych przez Centrum Edukacyjne w Grodnie. Tematem warsztatów było życie bobrów oraz wydr. Z miłą chęcią wracamy do tego miejsca. Przedszkolaki uwielbiają zdobywać tam wiedzę poprzez naukę i zabawę. Dziękujemy pani Monice, która zawsze staje na wysokości zadania i bardzo ciepło nas przyjmuje ❤️.To dzięki niej możemy poznać tak wspaniałych ludzi, którzy kochają przyrodę i potrafią wiedzę o niej przekazać najmłodszym dzieciom.
