Strona główna | egzamin-osmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Droga Młodzieży i Szanowni Rodzice!

Wiemy, że zbliżające się egzaminy ósmoklasisty i maturalne to nie lada wyzwanie. To moment, który może budzić wiele emocji: od stresu, przez niepewność, aż po ekscytację. Ale co by było, gdybyście mieli pewność, że jesteście na nie odpowiednio przygotowani?

Nie oferujemy Wam magicznej różdżki, ale proponujemy kursy, które w połączeniu z Waszym zaangażowaniem, przyniosą wymarzone rezultaty!

Kursy, prowadzone przez laureatów konkursu "Nauczyciel Roku", to gwarancja jakości i skuteczności. Przekonacie się, że nauka może być nie tylko efektywna, ale i inspirująca!

Wspólnie z rówieśnikami przejdziesz przez kluczowe zagadnienia, omówisz trudne kwestie i przećwiczysz strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Kursy są prowadzone online, co oznacza, że uczniowie mogą uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca, niezależnie od tego, czy są w domu, w bibliotece czy w kawiarni. Wystarczy dostęp do Internetu!

Dla naszych mieszkańców wynegocjowaliśmy wysokie rabaty, dzięki czemu nie tylko będziecie mieć pełną głowę ale i pełne kieszenie!

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych lekcji. To doskonała okazja, by przekonać się na własne oczy o profesjonalizmie nauczycieli prowadzących zajęcia, interaktywności materiałów oraz skuteczności stosowanych metod https://tiny.pl/cc4hm

Fundacja Miasto. Kompetencje dla rozwoju

Wejdź na stronę:
https://lecturusjunior.pl/

Lecturusjunior to program przygotowania się do egzaminu ósmoklasisty, w którym młodzież ze Świnoujścia ma 75% zniżki.
Zachęcamy do skorzystania.